Uus väljakutse!

Uus väljakutse!

 Õhtulehes töötamine on toonud mulle ühe uue põneva väljakutse, mida olen tegelikult juba ammu oodanud ja millest vaikselt ka unistanud. Nimelt olen ma juba kolmandat nädalat saanud toimetada lehe moekülge ning sinna natukene hullumeelseid ja minu silmis põnevaid noppeid toonud. Minu eesmärk on tuua lugejatele ootamatusi ja üllatavaid ideid.
 Näiteks on mujal maailmas laialdaselt juba ammu trendirahva seas tuntuks saanud stiil kanda kontsi ja dressipükse koos. Sellest sai koostöös multitalent Jana Hallasega filmitud videoklipp, mis üleval nii Youtube’is kui Õhtulehe veebis. Siinkohal tänud ABC Kingale ja Adidasele ning Jana osava käe all valmis mitu põnevat komplekti, millega tänaval patseerida või moenädalat külastada. Paar stiilinäidet mahtus õnneks ära ka 7.oktoobri paberisse.
Kaks fotoseeriat olen moeküljele ise pildistanud, neist teine on meestemoe teejuht koostöös osava Zenja Fokiniga, kes pani kokku kolm komplekti, millega sel hooajal hätta ei jää. Seda saab samuti 7.oktoobri lehest imetleda.
 Esimene komplekt on inspireeritud tänavapildist, sest mood ju sünnib, kasvab ja areneb seal.
 Teine kompekt on klassikaline ja rõhub kvaliteetsetele materjalidele ning ilusatele kehasse lõigetele.

 See hinnaline käekell on ilmselt iga mehe unistus ja röövib taskust üle 4000 euro. Tulevikus ehk ikka saab 😉
 Kolmas komplekt on kahe eelmise vahepealne ja mõnus mugav kanda nii tööl kui linnas igapäevaseid toimetusi tehes. Eriti vahva leid on puust kikilips.

 Kõige esimesele moeküljele panin ma elustiiliblogi Stellarium autori Stella K. Wadowsky, kes inspireeris mind Superdry moe-show’l, olles kokku pannud ägedad, suured ja ilmekad vintage ehted sportlike rõivastega.
 Minu rõõmuks oli ta nõus oma nippidest ja nõuannetest rääkima ka Õhtulehe veergudel, seega taastasime show’l nähtud komplektid ning tegime fotoseeria.
 Muide, Stella ehete kogu on muljetavaldav!

 See komplekt oli mu seeria lemmik, sest Stella suutis ägeda stilistikaga teha kantavaks retuusid ning muutis glamuurseks meeste särgi.
7.oktoobri meestemoe teejuht on leitav SIIT.
 23.septembri sportlik igapäev glamuurse puudutusega on leitav SIIT.
Ning lõpetuseks midagi lõbusat, mida saatsime Jana Hallasega korda dresse ja saapaid kokku sobitades:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga