ARVAMUS: mida ma tegelikult trendidest arvan

ARVAMUS: mida ma tegelikult trendidest arvan

Olen alatasa ümbritsetud trendidest – loen igapäevaselt valdkonna artikleid, kirjutan moeartikleid ajakirja Buduaar, teen brändidele ja sündmustele kommunikatsiooni ning üldse mõtlen sellest kõigest palju. Armastan stiliseerimist ning ilusaid rõivaid ja aksessuaare! Siiski, lugedes mõningaid õpetavaid lugusid veebis ja kommentaare sotsmeedias, tekkis mul kihk avaldada arvamust. Milleks meile trendid?

Pluus: Brand NO.8, seelik: vintage, saapad: Asos, käekott: sõbranna kingitus 🙂

See postitus küpses mu peas täitsa mitu päeva ning pean need mõtted endast välja saama, seega asun pikema keerutamiseta asja kallale. Mood on minu silmis fun! Riietumine peab olema lõbus, loominguline ja tore ning selle pärast ei tohiks piinlikkust tunda. Jah, on minu silmis ka moetabusid, aga neist juba lõpu poole. Lugesin ühel päeval sotsmeedias ühe kauni inimese kommentaari, kus ta ütles, et sädelev silmameik ja lokkis juuksed on so last year ning mul tekkis kohe küsimus, et kes on tema seda ütlema? Kes olen mina seda ütlema? Kas nüüd kõik kahupead ja sädeluse armastajad peavad end halvasti tundma, sest nad on ajast ja arust? Kas ma pean end halvasti tundma, sest mu juuksed ei taha mitte kuidagi kohe sirged püsida? Oh ei, mu armsad!

Prillid: Pere Optika

On olemas küll igasugu trendivoolud, aga need on minu silmis mängimiseks ja inspiratsiooniks. Väga äge on vaadata maailmakuulsate moemajade etendusi ning tänavamoodi moenädalatel ja sellest kõigest uusi ideid saada. Mood ja trendid peaksid minu silmis olema positiivseks loomingulisuse tõukeks enda stiliseerimisel, aga mitte kunagi selleks, et kellegi peale näpuga näidata, et hey, you are so yesterday.

Seega, ka minu moeartiklid on inspiratsiooniks ja mitte kunagi keeluks ega käsuks. Teadagi on praegu laia ja vaba lõikega püksid väga moes ning skinny jeans ehk kitsad retuuse meenutavad teksad moepildist välja tõugatud. Teatas ka üks särtsakas vintage kaupluse daam mulle, et need kitsad teksad ikka kuidagi ei kaunista inimest ja tuleks ära peita. Kui need aga kehaga sobivad, inimesele tohutult meeldivad ja nad juba kapis olemas on, siis kandkem neid mõnuga! Olgem ausad, nüüd kõik skinny’d minema visata, sest äkki kuskil keegi vaatab, et ma ei riietu piisavalt moekalt, on ka totaalselt ebamõistlik! Lisaks trendimaailmale ei maksa unustada, et me elame armsal ja imekaunil planeedil, mida võiks hellalt hoida. Kanname oma lemmikud teksad ribadeks ja alles siis soetame uued! Või kui need heas korras riided, mis meil on, meile enam ei meeldi, siis saadame nad ringlusesse. Äkki kellelegi teisele meeldivad? Veebilehti ning mõnusaid kirbukaid, kus oma asju müüa, on mitmeid, leia vaid enda jaoks see kõige mugavam viis.

Nagu ma alguses mainisin, siis on ka mõned asjad, mille pärast end halvasti tunda 😀 No näiteks lääpa kantud, koledad ja kulunud kingad. Või väga räpased valged ketsid (kui neid ei oska puhtana hoida, siis vast pole mõtet väga neid soetada ka). Või mustad küünealused. Või rasvased pulkas juuksed. Puhtus on IN! Muidugi ei maksa iga kriimu ja pisut korrast ära hetke pärast end muserdada lasta, elu ise pole ju ka kunagi totaalselt kriimuvaba! Muresid on ju piisavalt niigi, seega…

Kokkuvõttes tahangi öelda, et vägem stressamist ning rohkem loomingulisust ja mõnu riietumisest! Mood ja trendid on mängimiseks ja fantaasiale tõukeks! Andkem kuuma, Tallinn Fashion Week on ukse ees!

Yours truly, Meisi.

One Reply to “ARVAMUS: mida ma tegelikult trendidest arvan”

  1. Trendid on toredad, aga ma lähtuksin klassikast ja sellest, mis mind kaunistab. Veelgi enam – sellest, milles end hästi tunnen. Eks neid trendituultes ekslejaid on maa ja ilm täis, kuid kui tunned ära asjad, mis sulle sobivad ja milles end hästi tunned, siis on see jackpot. Tean pea 70aastaseid prouasid, kelle rahakott lubab iga trendiga kaasas käia ja kahjuks mõjuvad osad trendid naeruväärselt. Ja asi pole vanuses vaid kehatüübis ja kehakaalus. Seega peaks igaüks trendid mute peale lülitama, kuulama vaikuses iseennast ja riietuma täpselt selliselt nagu ennast hästi tunned. Mul ei lähe meelest Sloane`is üks proua, kes hallide lokkis juustega, tviidkostüümis ja üsnagi kulunud Chaneli kotiga ning kerge meigiga mulle vastu tuli. Temas oli elegantsi ja enesekindlust – nii nagu ikka nendel, kes teavad oma väärtust ja hindavad oma asjade hinge.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga