LEMMIKUD MOELAVALT: Alberta Ferretti luksuslik moe-show viis mõtted Itaaliasse

LEMMIKUD MOELAVALT: Alberta Ferretti luksuslik moe-show viis mõtted Itaaliasse

Teisipäeval, 3.oktoobril esitles Fashion House Itaalia moelooja Alberta Ferretti luksuslikku moe-show’d Kadrioru Kunstimuuseumis. Pidulikule sündmusele imeilusasse lossi sain kutse ka mina ning seega pean lausa välja tooma oma lemmikud inspireerivalt moelavalt.

Esitusele tuli Alberta Ferretti kolmest seeriast koosnevat sügis-talvist kollektsiooni. Show raames jõudis publikuni Main-, Prefall– ja Limited Edition kollektsioonid. Alberta Ferretti emotsionaalselt laetud sügis-talv 2017 teeb ühteaegu kummarduse nii kultuuriliselt rikka ajalooga Veneetsiale kui ka kiirelt muutuvale moemaailmale.
Kollektsioon on üdini naiselik ning romantilise hõnguga, rõhutades kandja omapära, julgust ja iseloomu.
Pole ime, et kuulsad staarid armastavad Alberta Ferretti loomingut kanda ka punasel vaibal, sest tema loomingust saab toidetud nii glamuuri armastaja, kui ja minimalistlikust meestemoest innustuv naine.
Kuldse ja punasega tikand musta taustal loob minu silmis kuningliku vibe’i. Kanda saab nii mugava teksa kui ka piduliku seelikuga, oleneb päevast ja tujust.
Värvilised, lillelised ja romantilised kleidikesed on minu suur nõrkus. Usun sisimas, et neid võib kanda aastaringselt ning ka koledal talvepäeval protesteerida sünguse ja kaamose vastu.

See sametine must õhtukleit oli üks kollektsiooni eredamaid pärleid. Sobiks hästi presidendi vastuvõtule, on samal ajal sündsalt keha kattev ja saatuslikult seksikas.
Loomulikult ei saanud ma pilku ära ka kingadelt ja saabastelt. Praegu on endiselt suur hitt terava ninaga sukksaapad, mis minu kapist veel puuduvad, aga one day maybe sinna taas satuvad.
Ise läksin tol õhtul punase radadele. Tunne oli, et see Debenhamsist soetatud Principlesi kleit sobib Kadriorugu ideaalselt. Oma üllatuseks avastasin, et olin vist ainuke, kes kandis punast. Enamus naised oli läinud salapärase musta teed. Suvise hõngu lisamiseks haarasin kaasa kollase Horvaatia butiigist soetatud koti. Glamuuri tasandamiseks valisin alla H&Mist soetatud pruunid nahksaapad.
Jumestuse tegin oma viimase aja lemmiku Lumene Color Correctin Creamiga, mille kinnitasin Make Up Store’i puudriga. Silmadel Make Up Store’i “Marble Microshadow” greek marfil ja huultel Make Up Store “Obiage matte” lopsakalt marjase tooniga huulepulk.
Fotod: Kalev Lilleorg ja Stanislav Moshkov (Õhtuleht)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga