Uued tuuled augustis: kaamera ees stiilne Piret Järvis-Milder

Uued tuuled augustis: kaamera ees stiilne Piret Järvis-Milder

Augustikuu lõpus sai jahedal ja sügiseste tuultega niisutatud päeval pildistada fotoseeria ETV hommikusaate”Terevisioon” uuest juhist Piret Järvis-Milderist, kellest ilmus laupäevases Õhtulehes suur lugu.

Saime kokku ühes mu lemmikus pildistamise kohas Telliskivis, mille värvikad telliskiviseinad ja õhustik loovad ideaalsed pildistamise tingimused ja jätavad ruumi mängida.

 Piret on muidugi ideaalne modell, kaameraga on ta sõber ning oskab mugavalt võtta erinevaid poose. Lisaks olid ilmad juba selleks ajaks päris jahedaks tõmmanud ning ägeda stiiliga saatejuht suutis ideaalselt külma trotsida nii, et ei saanud arugi, kui külm talle põue puges ja oli vaja F-hoonesse sooja suppi mekkima minna.

“Mulle tegelikult pole vist veel päriselt kohale jõudnud, et ma abielus olen. Mul on nüüd küll uus sõrmus sõrmes ja kui ma avan oma Facebooki profiili, vaatab sealt vastu pisut pikem nimi kui varem. Ning kui ma pidin hiljuti ühe dokumendi allkirjastama, meenus mulle, et ma polegi endale veel uut allkirja välja mõelnud,” rääkis artiklis Õhtulehele Piret Järvis, kes kannab alates 3. augustist ka perekonnanime Milder.
 Poole jalaga Gruusias elav ja seal kinnisvaraäris tegutseva muusiku Egert Milderiga abiellunud Pireti käest sai Gruusia kohta mõnusaid lugusid kuulda. Näiteks rääkis ta, kuidas suhtuvad sealsed kohalikud töö tegemisse ja ajakasutusse. Nende elus paistab olevat kaos, tšillimine ja hilinemine igapäevane osa. Ühe stressava eestlase jaoks oleks see kindlasti viimane piisk karikasse, aga samas on sealt palju eeskuju võtta. Me niigi ju muretseme liiga palju! Küll asjad sujuvad nii nagu peavad.

 Viimane kaader Piretist tuli ilmselt kõige kaunim ja armsam ning sai artikli avafotoks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga