Moebrändi Balmain Hair Couture on lõpuks ka Eestis

Moebrändi Balmain Hair Couture on lõpuks ka Eestis

 Oh õudust! Käisin üritusel ilma oma Canoni kaamerata ja kohe oli tunne nagu oleks kõik valesti. Tihti, kui mul on kaamera kaasas, ei lähe seda vaja ning täna, kui ei olnud, oleks olnud seda vaja, sest meeleolu oli väga inspireeriv. Nimelt on Eestisse saabunud maailmakuulsa ja staaride poolt palavalt armastatud Balmain Hair Couture.
 Juuksehooldus- ja viimistlusbränd tutvustas oma tooteid Tallinnas Telliskivis asuvas Decoris Showroomis ning selleks puhuks olid Eestisse rännanud Balmain Hair Couture brändijuht Jos Bunning Hollandist ja Balmaini rahvusvaheline koolitaja Helen Rosser.
 Pärast ametliku osa ja värskeid trende tutvustava moe-show lõppu tähistati šampanja ning imeheade koogikestega, millele ei suutnud ka mina ära öelda, kes ma muidu magusat igapäevaselt ei tarbi.
 Soengumodell Kätriin poseerimishoos:
 Mõnusa hommikupooliku veetsin Tally Weijli uues T-särgis ning terve suve kapis oma aega oodanud kollastes ja soojades velvetites. Nagu näha, klõpsisin kõik pildid telefoniga.
Kuna olen oma kapriissete juustega seoses pidevalt heade toodete ja uute lemmikute otsingul, siis on väga põnev uusi asju katsetada ja avastada.
 Nii palju, kui tooteid jõudsin kohapeal uudistada, lõhnasid nad kõik imehästi ning ei sisalda kosmeetikas palju kasutatavaid parabeene. Kingikotikese sisu ma veel asun katsetama ja testima.
 Balmaini juuksehooldustooted sisaldavad amiinohapperikast siidi ning looduslikku vananemisvastast argaania boosti. Kogu esitlus rõhus loomulikult luksuslikkusele ja eksklusiivsusele ning ega vähemat ei ootagi, kui modell Kendall Jenner ja tõsielustaar Kim Kardashian seda fännavad.
Poseerimas koos imearmsa lauljanna Getter Jaaniga, kes on ka inspireeriv meigikunstnik.


Kui rääkida uue hooaja soengutrendidest, siis on täiesti okei endiselt välja näha nagu oleks sa äsja voodist tõusnud. Viimistletud lohakus on stiil, mis näeb mõnusalt metsik ja seksikas välja, aga mida ma ei ole enda peal veel osanud ägedalt teostada. Supermodellid on siin-seal olnud ideaalseks näiteks, kui vaadata neid moelaval või vabal ajal tabatud piltidel. Alati tasub tähelepanu pöörata ka oma juuste loomulikule väljanägemisele ja rõhutada seda, mida geenid ja päritolu on sulle kaasa andnud. Need neli pilti on ideaalseks näiteks:

Kui huvi asja vastu kasvas, loe edasi SIIN.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga