Ülistus naiselikkusele: Virtuoza ja Anija mõis

Ülistus naiselikkusele: Virtuoza ja Anija mõis

Teismelisena teatasin uhkelt, et minust ei saa kunagi kontsakingade kandjat – lemmikud Converse ketsid jäävad mind raudselt alatiseks saatma! Jah, see vastab tõele, tennised ja ketsid on minu garderoobi kindel osa, aga naiselikkus ja kontsad on mu südamesse uhkelt ülima mugavuse kõrvale pesa rajanud. Seega oli mul suur rõõm teha koostööd kodumaise moebrändiga Virtuoza by Liisi Tui, mis naiselikkust ja luksuslikkust edukalt edastab, lubades ka erinevaid stiile omavahel miksida.

21. märtsil ka Tallinn Fashion Weekil oma kevadkollektsiooni esitlev Liisi Tui püüdleb puhtama looduse ja jätkusuutlikkuse suunas, kasutades kvaliteetseid kangaid, mis jäävad üle luksusbrändide ülejääkidest. Valisin Anija mõisas pildistamiseks just siidist valmistatud kostüümi, mille kangas nahka pehmelt paitas ja tõeliselt hea seljas oli. Rääkides värvidest, siis soovitan kevade saabudes aina rohkem kanda erksaid, puhtaid ja selgeid toone, mis kannavad endas julgust ja head tuju. Roheline loob minus kergelt päikeselise meeleolu ning loomulikult mängib see ideaalselt kokku juuksevärvi ja kahvatu nahatooniga. Siidi helk aga annab välimusele juurde luksuslikkust, mida iga naine hinges kas või natukenegi ihaleb.

Virtuoza roheline pluus on just sellise lõikega, mida olen otsinud vintage poodidest ning mis minu silmis sobib koos kanda nii teksade, viisaka pliiatsseeliku kui näiteks nahast riideesemetega. Naiselik lõige sobib vastandada nii igapäevase casual’i ja rokiliku stiiliga või lubab olla full on naiselik, eneseteadlik ja asjalik naine, kandes näiteks koos viigipükste või pükskostüümiga. Võimalusi on tohutult, seega selliseid universaalseid särke võiks iga naise kapis olla lausa mitu.

Stiliseerisin rohelise keha embava seelikuga kostüümi metalliku läikega kingadega ning Kadri Kruusi lilledega kaunistatud piduliku ridiküliga. Kuldsed ehted ja roosad huuled andsid minu jaoks viimase glamuurse lihvi, lubades mõisa seinte vahelt mõnele pidulikule sündmusele minna.

Kel Virtuoza brändi loomingu vastu huvi tekkis, siis soovitan moenädalal pilgu tema show’ le peale visata, Liisi on südamega asja juures! Ürituse lingi leiab siit.

Fotod: Kermo Vahula. Tänud: Anija mõis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga