Tallinn Fashion Weeki naiselikud outfit’id ja ülemeelik Tartu

Tallinn Fashion Weeki naiselikud outfit’id ja ülemeelik Tartu

On paras aeg võtta kokku Tallinna moenädal. Kõigest sellest, mis laval toimub, olen rääkinud Anne & Stiili veergudel ja LP-s, aga iseendast on ikka kõige parem pajatada siin. Lisaks riietuse valimisele panin ma endale veel ühe väljakutse, millega toime tulla, seega põnevust oli küll ja veel.

ESIMENE PÄEV

Nagu te juba märganud olete, siis olen hakkanud fännama uut moebrändi nimega Virtuoza – selle taga on disainer Liisi Tui, kes loob tohutult naiselikke rõivaid. Just esimesel päeval ma ka tema loodud kleiti kandsin, ja võin öelda, et tähelepanu sai see kõvasti. Teadagi tähelepanu mulle meeldib ning seega tundsin end kleidis tõeliselt enesekindlalt ja kaunilt. Käevangu haarasin taas Kadri Kruusi koti. Pean lihtsalt tõdema, et kõikidest valikutest, mis mul on, sobivad tema kotid pidulikule üritusele kõige paremini. Kleidi puhul meeldib mulle eriti unikaalne printmuster ning see, et ta paljastab pisut, aga mitte kohatult ja vulgaarselt.

TEINE PÄEV

Teisel päeval otsustasin pisut katsetada ja enda jaoks riietuda julgemalt kui kunagi varem. Okei, teismeiga ei lähe minu jaoks arvesse 🙂 Ostsin juba sügisese moenädala jaoks endale Cärol Otti pisut pöörase pusa, aga ei olnud õiget tuju, et seda kanda. Kevadesse aga sobivad sellised toonid suurepäraselt, seega sobitasin selle kokku kapist leitud kunstnahast seelikuga. Valge käekoti olen kunagi ammu soetanud taaskasutusest ja kõrvarõngasteks läksid samad, mis presidendi vastuvõttugi kajastades.

KOLMAS PÄEV TARTUS

Kolmas päev toimus Tartus hotellis Lydia ning oli minu lemmikpäev. Üks öö hotellis ja teistsugune keskkond mõjusid justkui minipuhkusena ning ei olnud üldse tunnet, et oleks tööl. Sellest niiöelda minipuhkusest hoolimata ei jäänud paar päeva hiljem tulemata ka üleväsimus, mis juhtme täiesti kinni jooksutas. Aga siiski, kõik see on seda väärt! Tuju oli pisut ülemeelik ning sai õhtul koguni välja mindud. Kolmandal päeval kandsin ma Piret Kuresaare moemaja punast kleiti, mis on tõeliselt universaalne asi! Seda võib kanda nii tööl, teatris, kui ka ketsidega vabal ajal – stiliseeri, kuidas tahad, kõik kannab välja! Kõrvarõngad valmistas mu hea sõbranna Liina Repson ning vöökoti leidsin Zara allahinnatud asjade riiulist.

Kas näete? Kingad, mis sobivad peaaegu kõigega! Eelmisel aastal kinkis hea sõbranna Stella K. Wadowsky mulle need lakknahast beežid kingad ning võin julgelt öelda, et need on ühed praktilisemad kontsad mustade kingade kõrval. Nude-toon annab jalale pikkust ning ei mängi üle riietust. Soovitan igaühel omale sellised soetada!

Kaaslaseks oli mul kaasas Canon EOS M50 kaamera, millega tegin ka mõned pildid, aga keskendusin pigem klippide filmimisele. Ette kruvisin valgusküllase 20mm fix-objektiivi, et ka hämaramas pilte teha. Ma küll olen osavam pildistaja, kui filmija, seega videklipid ei näe välja väga stabiilsed, aga küll harjutamine teeb meistriks! Kaamera ise on hea kerge ning tõeliselt mõnus kaasas kanda. Tundub idaalne ka reisidele saatma! Aitäh usalduse eest, Overall Eesti!

Üks näidis moenädala külastajast Tartus. Pildistatud Canon EOS M50-ga.
Uksel tervitas meid šampanjaga Goldtime Eesti, kes võlus oma Olivia Burtoni väljapanekuga kohe kõik ilulembelised naised, kaasa arvatud ka minu.

Kui muidu on moeetendusi kõige parem pildistada ikka lava eest, siis proovisin enda istekoha pealt ka mõningaid jäädvustusi teha. Idee oli tabada liikumist nii, et kangas ja taust oleks udune, aga mõningad rõivadetailid fookuses.

Kõige tähtsam küsimus: kas aftekas ka on? Tervitused Eda-Liisilie ja Haldole, kes on tõeliselt äge paar ja elu keemas hoidsid! Pärast sellist töönädalat oli väga oluline aeg maha võtta ja pisut mõnuleda. Loomulikult oli palju toredaid Tartus veel, alustades Kristinast, kellega bussisõitudel end tühjaks lobisesime ja lõpetades iluhoolikute Anu ning Reeduga. Või Tony, kes hotellituppa veinipudeliga saabus, et naiskad end meeleolukalt moenädala kolmandaks päevaks kauniks timmida saaksid. Ja hotell Lydia on ka väga mõnus paik, kus tulevikus ööbida. Ainult spaasse ei jõudnud kahjuks!

Kui juba siiamaani jõudnud oled, siis vaata ära ka minu amatöörvideod lava tagant 😉

Fotod: Erlend Štaub, Kalev Lilleorg, Meisi Volt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga