Tradehouse tunnustas ilutegijaid, Meisi uuris ilunippe

Tradehouse tunnustas ilutegijaid, Meisi uuris ilunippe

Tradehouse tunnustas 20. juubeliaasta puhul esmakordselt Eesti ilutegijaid. Kliendid ja koostööpartnerid esitasid auhinnale üle 2000 nominatsiooni 12 kategoorias ja meeleolukal Ilu Peegel auhinnagalal olid kohal iluloojad üle Eesti. Ka minul oli rõõm seal olla ning parimate tegijate käest ühtlasi nippe-trikke uurida, mis alanud pidude hooajal kasuks tulevad.

Foto: Kalev Lilleorg

Esimesena võtsin pihile meigikunstnik Karola Minka-Peetsi, kes Mesauda Milano toodetega ka minu kauniks võlus. “Pane silma sisenurka heledamat lauvärvi ning silma välisnurka tumedat,” avaldas Karola kavala nipi, kuidas silmad visuaalselt suuremaks muuta. Seda sai kohe ka minu silmameigi peal näha.

Ilu Peegel 2022 naistejuuksuriks tituleeriti juuksur ja koolitaja Ragne Oppe, kelle juures käimist võrreldi justkui spaaelamusega, sest toolist lahkutakse mitte ainult vapustava soengu, vaid ka laetud patareidega. Seadsin oma sammud Ragne poole, et ta sügiseks ühe hea nipi annaks, kui mõttes on stiilivärskendus ning oma soengust pisut tüdinenud oled. “Moes on kõik loomulik! Kanna kõike seda, mis sinule meeldib,” kostis juuksur pikalt mõtlemata. Pean ütlema, et see on väga hea nõuanne. Olles aastaid punapea olnud, mõtlen ka mina vahepeal, et mis tunne oleks olla naturaalsete kastanipruunide kiharatega, mis mind viimati põhikooli aastatel kaunistasid.

Foto: Rene Lutterus

Meestejuuksuri tunnustuse pälvis Martin Noa Ldinin. “Tema teenus ei ole lihtsalt lõikus, vaid täispakett!” kiidavad kliendid, et Martin tõstab nii oma kvaliteetse töö kui mõnusa huumoriga kõigi juuksurite lati kõrgele.

Kauni professionaalse töö, hoolivuse ning tähelepanelikkusega pälvis Ilu Peegel maniküüri tegija auhinna Kerli Jaago, enim tunnustatud küünetehnikuks osutus alati põhjalik ja detailse käega Liis Kärbik. Suurepärast pediküüri võib aga oodata Anastasia Poddubko juurest. “Anastasia teeb oma tööd südamega, peab suurepäraselt puhtust ja arvestab alati kliendi soovidega,” kiidetakse tegijat.

Kosmeetik Kelli Peel-Kramm on aidanud paljusid naisi nende näonahaga, tuues neisse tagasi hea tunde ja enesekindluse. “Ta võtab iga klienti individuaalselt, jagades suurepäraseid soovitusi ka koduhoolduseks,” tunnustatakse Kellit. Enesekindlalt lahkuvad naised ka jumestaja Kaisa Kullamaa juurest. “Kaisal on imeline inimene, kes leiab iga kliendiga hõlpsalt ühise keele, oskab vajadusel ellu viia ka pööraseid lahendusi.” Kaisa jagas kohe ka mulle sügistalvisteks pidudeks hea nipi, mis alati toimib: “Punane huul on kindlapeale minek!” Tean ka ise, et vahel pärast pikka tööpäeva õhtusele peole minekuks aitab punane huul luua värskema ilme.

Ilutegijaid kiites ei saa üle ega ümber oma tööd suure pühendumusega tegevatest kulmu- ja ripsmetehnikutest. “Mul on hea meel, et saan olla Stella-Amelika Nõmmiku klient!” kirjutas üks paljudest nomineerijatest. Ülivõrdes kiidusõnu jagus ka iga inimese eripäradega arvestava Caisy Sutt aadressil, kelle kliendid “ei soovi mõeldagi uue tehniku leidmisele.” Väljateenitult sai Caisy Ilu Peegel 2022 ripsmetehniku tiitli. Ka aasta ilukoolitaja auhind jäi ripsmemaailma: Elena Ernits on koolitanud individuaalses õppes üle 750 ripsmemeistri ja õnnelikud õpilased tunnustasid teda vastavalt.

Oluline on end ka seespidiselt hästi tunda ja äärmiselt hästi tunnevad end mitte ainult massööri Seril Šukjurovajuurest lahkujad, vaid ka tema videote vaatajad. „Serili massaaživideod on ülivõrdes nauditavad,“ poldud kiitustega kitsid. Ilu Peegel 2022 salongi auhinna saab oma riiulile sättida C.U.T Salong, mille soojade ja professionaalsete tegijate juurde soovitakse alati tagasi minna.

Pidulikult anti üle veel viis olulist auhinda. Tradehouse tunnustas oma koostööpartnereid Sirowa Tallinn ja Nordic Beauty Inc, Best Performing Brand auhinnad anti aga üle Itaalia koostööpartneri Pettenon Cosmetics ja küüneentusiastide südamed võitnud Vynn Group esindajatele. Kaunis uudishimuliku tiitel läks ei kellelegi teisele kui Evelin Kivilo-Paasile, kelle pühendumuse ja suure tööta poleks Tradehouse Magazine selline nagu ta on täna.

Nüüd veel minust! Kuna gala kandis nime Ilu Peegel, siis otsustasin sädeluse ja hõbeda kasuks, et natukenegi anda edasi peegli efekti. Valisin selga sametise litritega kleidi Brand NO.8 valikust, Ti Sento ehted haarasin kaasa Glanz & Glamuuri Rotermanni kauplusest. Uue lemmiku, Furla hõbedase käekoti, tellisin veebist ja õnneks jõudis see kenasti päev varem kohale 🙂

Lisaks esinesid galaõhtul Eleryn Tiit ja Jüri Pootsmann ning toimus glamuurne moeetendus Nora Isle loominguga. Võin julgelt öelda, et hämara aja peohooajaks leidis auhinnagalalt inspiratsiooni küllaga!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga