Raju nädalavahetus: Weekend Festival Baltic 2018 kokkuvõte

Raju nädalavahetus: Weekend Festival Baltic 2018 kokkuvõte

 16.-18. augustil toimus Pärnu rannas taaskord tantsumuusika festival Weekend Festival Baltic, kuhu otsustasin sel aastal ka mina minna, et kaameraga Anne & Stiili veebi jaoks stiilseid inimesi jahtida. Nädalavahetus kujunes oodatumast väsitavamaks.
 Esimene päev oli puhas sisseelamine ning rahvamassiga harjumine. Jõudsin festivali alale suhteliselt hilja, seega tegin endale selgeks ala suuruse ning kohad, kus on kõige parem inimesi jäädvustada, tantsida või rahulikul aega veeta.
 Stiile oli seinast seina – leidus nii sportliku mugavuse austajat kui ehedat festivalihunti, kes on end viimseni üles löönud.
 Kõige populaarsem soeng oli värviliste punupatsidega ning kõige levinum meik oli sädelev glitteri ja kivikestega. Kes endale kodus ise teha ei jõudnud, see sai festivali alal endale meigi ja soengu. Muide, soengut kutsuti Kardashiani patsideks ning see sai tuntuks just tänu sellele kuulsale perele.
Blogija Meryl Mägi (vasakul) Oliver Heldensit kuulamas.
 Üks esimesi artiste, keda kuulamas käisin oli Oliver Heldens ning see juba tõmbas mu festivali meeleollu. Tuju läks heaks ning tekkis isu ka ise jook näppu haarata. Peab tunnistama, et selline peomeelelu tõmbab paratamatult kaasa ning aitab ka tööstressi kohati ohjata. Loomulikult kui seda mõõdukalt teha.

 

 Laura Ülem ja Liisa Leetma esimest päeva käima tõmbamas. Muide, Liisa ilmselt nägi festivaliks palju vaeva, sest tema iga päeva outfit oli megaäge ja korralikult läbi mõeldud. Natukese aja pärast oli tal parv fänne ümber, kes kõik temaga koos pilti soovisid.
 Hilisõhtul, kui olin juba kaamera kotti pannud, jooksin Merilin Taimrega kokku, kes peab Paljas Porgand blogi. Otsustasin veel viimase kaadri teha.
 Teine päev oli tõeliselt kuum. Paari tunniga higistasin oma Sibyl Vane’i uue t-särgi läbimärjaks ja läksin koju riideid vahetama. Ei olnud ka kunstnahast seelik päevaks parim valik, aga õhtul oli ideaalne minuga kaasa rokkima. Need Adidase ketsid olid festariks parim valik ning kandsin neid absoluutselt iga päev. Toetav tald ja ilus disain teeb nad minu vaieldamatuteks lemmikuteks kuldsete Converse’ide kõrval.
 Jackpot! See neiu on minu üks lemmikumaid Weekendilt. Über-cool välimus!
 Telkides ja siseruumides ei tahtnud küll palju viibida, aga Rämmari DJ-poisid kuulasin üle.
 Youtuberid Martti Hallik ja Liina Ariadne Pedanik – tõeliselt armas paar! Kui Liinat poleks olnud, siis ma ei oleks Marttit ära tundnud, sest uus soeng on tema välimust totaalselt muutnud. Ta näeb välja nagu mõni pahalane action-filmist!

 

 Silm puhkas stiilsetel meestel!

 

 Ükssarvikud tegid kindlasti tuju heaks! Weekendil võid sa olla kes tahes, kõik on IN!

 

 Laljatar Grete Paia sättisin mullide vahele poseerima. Muide, mullid asusid Durexi lava ees kohe ja seal veetsin peaaegu terve esimese päeva, sest sealt tuli minu masti muusika! Loodetavasti on see lava järgmine aasta suurem ja veelgi võimsam…

 

 See oli minu kolmanda ehk laupäevase päeva outfit!  Eelmine õhtu oli peoks läinud, olin väsinud ja sain vist alles kuue paiku magama… muidugi siis ma veel ei teadnud, et järgmisena saan magada pühapäeva hommikul kümnest…

 

 Võib öelda, et viimane päev oli mu lemmik! Kaunid inimesed jäädvustatud, sain ohtralt tantsida ja lõpuks natukene lõõgastuda… and I loved it!
 Kui ma õigesti mäletan, on tegemist Gorgon City etteastega. See oli megahea ja üks esimesi, kelle järele puus liikuma hakkas.
 Armsad Kadri ja Oskar. Nendega veetsin viimasel päeval ohtralt aega.

 

 Pealaval on Martin Solveig!
Üks ägedamaid live’i oli minu jaoks The Prodigy, kuid kahjuks ei lubatud seda pildistada. Igasugune profi video- ja fototehnika kästi ära panna ning viisin oma kaamera koju. Kes aga siiski oleks üritanud seda salaja jäädvustada, oleks viisakalt festivalialat välja toimetatud ja pass kehtetuks muudetud. Ma ausalt öeldes ei tea, miks see live küll nii teistsugune/ eritiline oli, et seda jäädvustada ei tohtinud, aga juusiis bändi range soov.
 Põhikooli klassivend Joosep Järvesaar ning meigikunstnik Liisa Leetma. Ma olin alguses Liisa välimusest nii lummatud, et ei pannud tähele, mis Joosepil jalas on. Sokid ja sandaalid – 101 protsenti rasestumisvastane vahend! 🙂
 DJ Mihkel Sillaots ja modell Josefine Vaher-Vahter.
Vat seda ma ei mäleta, kust need neiud pärit olid, aga seda võib öelda, et päris paljud, keda pildistasin olid välismaalased. Tuleb tõdeda, et nad ka riietusid julgemalt ja loomingulisemalt kui eestlased. Meie paistame endiselt olema t-särgi, plätude ja lühikeste pükste rahvas…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga