PILDIGALERII: H&Miga rannaliival

PILDIGALERII: H&Miga rannaliival

H&M tuli välja imeliselt värvika Studio SS 2020 kollektsiooniga, mis on tõeline kevadsuve unistus. Mina olin õnnelik väike Meisi, kes sai selle esitluse valgel rannaliival jäädvustada.

Selleaastane kevadsuvine ,,H&M Studio” kollektsioon jõuab müüki juba homme, aga Eesti kaunitarid käisid Gotlandi saare surfikultuurist ja maastikest inspireeritud kollektsiooni uudistamas aga juba eile. Külalised kutsuti tehisranda, mis muudeti ürituse tarbeks värviküllaseks moeinstallatsiooniks.

Instakaunitar Meryl Mägi

Olin juba unustanud, kui lõõgastav on rannaliiv varvaste all. Kohe, kui liivale astusin, tundsin, kuidas pikkade tööpäevade stress mu kehast sinna sisse laiali lahustus ning sain sellest nii palju energiat, et pildistamine kulges suure lusti ja rõõmuga. Baaris pakutud laktoosivaba jäätis aitas ka pisut.

Modell Agne Vaher

,,H&M Studio SS 2020“ muusa on tulevikku suunatud pilguga vaba hing, kes soovib kogeda uusi asju. Kollektsioon on samal ajal nii toores kui viimistletud. H&Mi disainitiim käis inspiratsiooniretkel Gotlandi saarel, mille pinnas meenutab kohati kuumaastikku. Sealt saadi idee tekstuuridest ja värvigammast.

Minu lemmikuteks esemeteks osutusid just need kõige värvikamad – eriti südamelähedane oli värvirohke komplekt, mida kaunistas suur maastiku taustal kollaseks värvunud kuu. Tekkis kohe soe vabaduse tunne seda vaadates ning kasvas kihk taas raha kulutada.

Tallinna esitluse külaliste seas jäid mu kaamera ette mitmed tuntud naised, keda teame nii telerist, Instagramist kui ajakirjade veergudelt.

Stilist ja moelooja Karolin Kuusik
Instakaunitar Triinu Maasik
Modell ja saatejuht Kätlin Hallik
Laulja ja stilist Johanna Eenma
Stilist Merit Boeijkens
PR & Markeringi ekspert Liilit Kirss
Instakaunitar Meryl Mägi ja modell Nelery Rästas
Lauljanna Tuuli Rand
Moelooja Cärol Ott
Blogi Paljas Porgand autor Merilin Taimre
DJ Electra
Ja lõppus siis kaader ainsast mehest peol 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga