FOTOSEERIA: peosära argipäevas

FOTOSEERIA: peosära argipäevas

Pidude hooaeg on läbi ja veebruaris piiluvad kõik innukalt juba kevade poole, aga seda võin ma küll öelda, et litrid on teemaks veel mõnda aega. 2017. aasta novembris pildistasin seeria kauni Kristel Mardisooga, näidates, et the beat goes on ehk pidu läheb edasi 😉

Haarasime Itaalia rõivabrände Eestisse toonud kauplusest Margaret mõningad outfit’id ning tõttasime pildistama. Mu hea sõbranna Liina juhatas meid ühele salaterrassile, kus avanes justkui pisikene võlumaa, mida vaid vähesed näevad. Ilm kostitas meid Eestile kohasel regulaarse vihmasabinaga nii, et jooksime pidevalt varjualuse vahet, et mitte märjaks saada. Seeria tuli selline pisut hall, aga mõnusalt sooja alatooniga.

Kui rääkida litritega ehitud kangast, siis ei pea see sugugi kuuluma vaid pidude juurde. Minu riidekapis istuvad mõningad kleidid, mida aeg-ajalt taas kanda saan, aga litritega seelik oleks isegi veelgi praktilisem – sellega saab mõnusat sära igasse päeva tuua. Lisaks sobib selline hele kangas kanda nii talvel saabaste ja kampsuni, kui suvel pisikese pluusiga.

Kui teema pakub huvi ja litrid pilgu särama löövad, siis soovitan pigem investeerida pikemasse ja naiseliku lõikega seelikusse – sellega on lihtsalt parem ja muagavam igapäevaselt liigelda. Ümber miniseelik võiks jääda näiteks pika mugava kampsuni, t-särgi ja mustade paksude sukkpükste juurde. Alla põlve pikk lennukas seelik lubab endaga loomingulisemalt ümber käia. Peol kanna seda pisikese figuuri rõhutava piduliku pluusikesega, mille juurde oled sobitanud kõrge kontsa või rinnahoidja ja range pintsakuga.

Vabal ajal soovitan vabalt langeva seeliku peale sättida sooja kampsuni: praegusel ajal on oversized disain, erksad värvid ja suured varrukad väga moes.

Teiseks sobita litritega seelik kokku rohmakate tanksaabastega – see on teine teema, mis praegusel hooajal kõva hitt ja meie ilmaga ideaalne lahendus! Alla säti paksemad sukkpüksid ning kui kampsunit kanda ei taha, siis naudi kihiti riietumise maailma.

Ja lõppu pisut inspiratsioonimuusikat, mis aitavad outfit’i mõnusama tempoga kokku panna:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga