Moeuudis: väljas on uus moemärk, mis kasutab vaid taaskasutatud materjale

Moeuudis: väljas on uus moemärk, mis kasutab vaid taaskasutatud materjale

Ühisloomena sündinud, täies mahus vaid taaskasutatud materjale kasutav rõivabränd New Life Studio on valmis saanud oma esimese avaliku kollektsiooni! 

Ilmavalgusele on tulnud uus moemärk, mis teeb kummarduse läbimõeldud taaskasutusele ja armastusest kantud nostalgiale, kaotamata sealjuures omanäolisust. New Life Studio bränd kannab endas tugevat sõnumit värskusest, progressist ning liikumisest. Kandvaks edasiviivaks jõuks on firmasisene põhimõte, et juba niigi raske ülekülluse käes vaevlevasse maailma pole vajadust midagi tarbetult juurde toota. See tähendab, et kõik brändi tooted on valminud taaskasutatud materjalidest.

Rõivaid-kotte saab vaadata ning soetada e-poest siin. Foto Gerli Tooming.

Brändi tuumiktiim sai alguse ema ja tütre dünaamilisest duost ning hiljem lisandunud kolmandast liikmest, kes tasakaalustava ning täiendava aspektina moemärgi päriselt kokku tõi. Koos luuakse ühtsena vanast uus ja hullumeelsest ratsionaalne (või vastupidi). 
„Ehk just sellest, millised on meie taustad, tuleneb tunne, et New Life Studio on  rohkem koos pulbitsev loominguline kollektiiv, mitte lihtsalt rõivabränd,” tutvustab märgi looja Iris Peil. „Meie eesmärk on sillutada teed armastavama ning loovama tuleviku suunas – me soovime anda rõivastele ja materjalidele uue võimaluse, uue elu.”

https://www.instagram.com/p/CBOSdgQppEJ/

Brändi üks asutajaliikmetest, Tuuliki Peil, on pea 30 aastat pühendunud re-use ning up-cycling edasiviimisele moekunstis. Tütar Iris Peil on aastaid tegelenud nii stilistika, moeloome kui muuhulgas ka kommunikatsiooni ning turundusega. Kolmas liige Eva Tarn on pikalt olnud seotud nii kujutava kunsti kui ka aksessuaaridisainiga, hetkel õpib ta EKAs. Jõud ühendati 2019. aasta alguses ning tänaseks on valmis saanud nii esimene kollektsioon kui ka ametlik e-pood ja showroom.

https://www.instagram.com/p/CBOSpdMJHed/
https://www.instagram.com/p/CBOS1Qkp4iE/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga