Lõbus fotoseeria: Hetlini krutskeid täis perekond

Lõbus fotoseeria: Hetlini krutskeid täis perekond

Olen tasapisi sel aastal rohkemal määral tegelenud ka perepildistamisega. Tegemist on põneva vormiga, sest eriti lõbus on, kui soovi saada terve pere ilusti ja korraga pildile. Veel lõbusamaks läheb siis, kui peres kasvab ka pisikesi ja aktiivseid mudilasi, kes purgis ka paigal ei püsi. 

Sel aastal pildistasin kahel korra saatejuhti Hetlin Villakut, kes nüüd kannab perenime Villak-Niinepuu – esimene kord jäädvusasin tema ja Davidi pere selle aasta suvepäeval ning teisel korral nende pulmapäeval. Mõlemad pildistamised olid tõeliselt vahvad!

Alustan postitust novembrikuus toimunud pulmapäevast! Tegemist oli hommikuse registreerimisega, mille järel jätkus umbes tunnike aega Eesti sügisilmas pildistamist. Tegime mõned kaadrid Vabaduse platsil ja liikusime seejärel kohvikusse sooja. Kiired seeriad ja lõunasöök tehtud, läks seltskond taas oma tööde ja tegemiste juurde tagasi ja jätkas argipäeva. Minu meel oli aga positiivsust täis – nii tore on selliseid pildistamise sutsakaid teha! Eriti veel, kui inimesed end liiga tõsiselt ei võta ja keskmiselt rohkem huumorit harrastavad.

Hetlini kleit pärineb Marimo moemajast, käekott Karen Milistveri käe alt.

Värske abielupaar!

Väga rahule jäin ma ka juulikuus toimunud fotoseeriaga. Ma olin üsna pabinas (jah, ma olen suur pabistaja), sest taevas laiusid suured ja tumedad pilved, mis tähendasid paduvihma, aga meid nad siiski ei ähvardanud ja saime fotoseeria kenasti tehtud. Selline pilvealune pehme valgus on aga väga mõnus ja ei jäta nägudele tugevaid varje.

Fotoseeria sündis Noblessneri kvartalis, kus tollal oli veel ehitus pooleli ja kraanad maas püsti. Tegemist on uue ja ägeda alaga, mis oma fotogeenilisuse poolest pakub konkurentsi näiteks Rotermanni kvartalile.

Kui soovid ka ise fotoseeriat, kirjuta julgelt oma soovist meisi@ameisiel.ee. Seniks aga ilusat detsembri algust!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga