Lilli Jahilo uus kollektsioon: et ihu soe ning tuju helge püsiks

Lilli Jahilo uus kollektsioon: et ihu soe ning tuju helge püsiks

Moekunstnik Lilli Jahilo tuli välja uue kollektsiooniga ning mul läks juba pilte vaadates tuju tõeliselt helgeks. Jah, see on ka tema eesmärk! Mis võib kõik veel juhtuda, kui neid rõivaid enda ihul kanda? 😉

Edastades Lilli sõnu, on uus kollektsioon täis igatsust rõõmsamate aegade järele. Juba eelmisest kollektsioonist tuttavad mängud kontrastidega jätkavad arenemist talvisemas kontekstis. Kelmikust lisavad kaheosalised pidulikud komplektid.

Fookus on aga soojadel villastel kangastel ning keha kookonina vormivatel siluettidel, justkui kaitseks välise eest. Et ihu soe ning tuju helge püsiks. 

Kollektsioon jõuab veebipoodi järgmisel nädalal, aga soovitan siiski enne minna nende Kalamajas asuvasse stuudiosse kohapeale ja kõike seda ilu selga proovida. Muide, neil on müügis ka sõbralike hindadega varasemat loomingut, mis on pre-loved ehk juba varsemalt kandmist saanud hästi hoitud rõivaesemed, ootamas uut armastavat omanikku.

Uue kollektsiooni moefotode autor on Stina Kase, stilist Liis Plato, ilutegija Mammu ning Modell Anna Aurelia (Agency Icon), ehted Sigrid Kuuse kollektsioonist.

Imelised kaadrid on pildistatud Põlvamaal Siidrikoja õunapuuaias.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga