Ajatud kingitused neile, kellel on kõik olemas

Ajatud kingitused neile, kellel on kõik olemas

Meil kõigil on mõni lähedane, kellel paistab olevat kõik olemas, olgu ta siis minimalistliku joone ja lihtsate eluviisidega või paadunud shoppaja. Mida sellistele inimestele kinkida? Häid emotsioone, aega ja ehteid!

Foto: Marie Rosalie Hanni

Pean tunnistama, et sügis on olnud nii meeletult tempokas, et sõprade jaoks on vähem aega jäänud, seega on aasta lõpp hea, et oma vanad sõbrannad välja otsida ning neilt küsida, kuidas neil tegelikult läheb. Naer ja mõnus vestlus on alati head! Kui aga materiaalsetest kingitustest rääkida, siis mina soovitan alati ehteid – ma armastan neid saada ja ka teistele kinkida. Kohe räägin lähemalt 🙂

Foto: Marie Rosalie Hanni

Ma usun, et just ehted on need, mis pole pelgalt materiaalsed, miskid ilusad vidinad, vaid kannavad endas emotsioone, mälestusi, kohtumisi, vestlusi, reise ja meenutusi armsaks saanud inimestest, seega on nad ideaalseks kingituseks kõigile. Koostöös Grenardiga olen ma välja valinud mõningad kingiideed lastele, meestele, teemantide armastajaile ning naiselikule naisele, olgu ta Skandinaavialiku minimalismi või õrnuse ja elevuse pooldaja.

LAPSED

Mäletate seda aega, kui olite väikesed ja uudistasite ema või vanaema ehtekarbis? Ma ihaldasin sealt nii mõndagi ning kandsin aeg-ajalt salamisi ema sõrmuseid. Miks mitte lapsele kinkida ka päris oma hinnaline ehe, mis ka midagi väärt on ja mis kestab pikki aastaid? “Me elame ajal, kus väärtused muutuvad, aga lastele kingitud juveelehtega hoiame neid väärtusi perekonna sees,” ütleb Grenardi juhataja Julia Šandra. Lapsed on niigi üle kuhjatud igasugu pudi-padiga ning tihti ebatervislikeks kujunenud kommid pistetakse kiirelt nahka. Julia sõnul on väärisehted investeeringuks laste tulevikku, jättes talle samal ajal ka hinnalise mälestuse. Kui laps on piisavalt suur, saab ta juba ehteid ka kanda. Esimeseks ehteks sobivad hästi näiteks mõned kaunid kõrvarõngad, kivikestega juukseklamber või väikestele daamidele mõeldud sõrmus, mille suurust saab muuta. Vaata kingituste valikut lastele SIIN.

MEHED

Ma olen alati hädas olnud, et mida küll peikale kinkida. Kui mõni aeg tagasi Ülemiste keskuse Grenardi poes käisin ja meeste ehteid lähemalt uurisin, tabas mind suurt vaimustus. Mehised, tugevad, stiilsed käeehted, sõrmused ja keed vaatasid lettidelt vastu ja mul tekkis suur soov shoppama asuda. Mulle meeldivad mehed, kes kannavad ehteid ning ilusat käekella ja tunnistan, et see on suurepärane viis, kuidas mees võiks oma head maitset näidata. Tutvu isuäratava valikuga meestele SIIN. Psst, eriti cool on Baraka bränd.

BRILJANDID

Giorgio Visconti on bränd, mis pakub hingematvat valikut ehk kulda koos vääriskividega nagu näiteks briljantide, rubiinide, smaragdidega ja pärlitega. Tegemist on tõeliselt väärtuslike ehetega, mille hinnad küündivad uhkusega tuhandetesse. Kaevasin pisut Grenardi lehel ja mida mu silmad näevad! Nii mõnigi ehe on alla hinnatud. Näiteks briljantidega valgest kullast sõrmuse, mille täishind on 7176 eurot, saab kätte 5022,20 euroga, seega on suurepärane aeg investeerida varasse, mida on kerge vajadusel kaasa võtta ning mis on väärtuslik põlvest põlve, kujunedes pere reliikviaks. Oi, kuidas mulle meeldiks selline kingitus saada! Kellele ei meeldiks?! Tutvu silmipimestava valikuga SIIN.

NAISELIK JA TRENDIKAS

Kui piiluda trendide maailma, siis igasugu mix & match ehk ehete kokku miksimine ja suurte lülidega ketid on endiselt mõnuga moes. Minu tähelepanu köitis selline bränd nagu Lilly Spring, millel just selline kollektsioon ka väljas. Nii võid soetada ühe baaskõrvarõnga ning erinevaid ripatseid, mida selle küljes vahetada. Lisaks leiab ka selle brändi valiku seast ülimalt naiselikke briljantidega ehitud kuldsõrmuseid, seega leiavad ka printsessid omale midagi. Tutvu lähemalt valikuga SIIN.

TASKUKOHANE

Olles briljantidest mõnda aega pimestatud, lõin ma oma kulud ja tulud peas kokku ja sammusin Grenardi kaunis kaupluses ülekullatud ehete poole. Briljantideni läheb veel mul ehk mõni aasta aega, aga ülekullatud hõbe on samuti imeilus ja taskukohasem. Minu südame võitis Silvia bränd, mis on saanud viimase lihvi näiteks kvartsi ja oonüksi kividega, aga ka ahhaati ja mäekristalli on ehete juures kasutatud. Tegemist on efektsete, silmapaistvate ja trendikate ehetega, mis sobivad mänglevale ja enesekindlale naisele, kes ei pelga ka väikest kiiksu. Minu enda kogus on brändi sõrmus ja pildil olevad kõrvarõngad. Tutvu suurema valikuga SIIN.

NOORUSLIK

Olen viimasel ajal hakanud aina enam investeerima kuldehetesse – nende väärtus ei kahane ajas. Lisaks on mul ülimalt hea meel vanaemalt päranduseks jäänud ehete üle ja usun, et kuldehted on suurepärased, mida peres üksteisele edasi kinkida. Minu südame on võitnud Grenardis olev bränd nimega Zoye, mis köidab just minimalistliku, aga huvitava disaini poolest, sobides ka noortele kingituseks. Pildil kannan südamekujulisi hoop‘e, mis mõjuvad ühtaegu armsalt ja naiselikult, aga ka minimalistlikult, lubades neid kergelt paljude rõivaste juures kanda. Tutvu kauni valikuga SIIN.

Foto: Marie Rosalie Hanni

Kokkuvõttes on mul hea meel, et ka mulle on aja jooksul ehteid kingitud, olgu tegemist siis koostööpartneritelt, armsatelt lähedastelt või sõbrannadelt saadud üllatustega. Minu silmis jäävad nad alatiseks meenutama koos veedetud rõõmsaid momente. Lisaks on mul välja kujunenud niiöelda “mugavusehted”, millega end alati hästi tunnen, isegi kui ebakindlus ligi soovib hiilida. Seega, kui sul veel ideid pole, siis ehted on alati hea kingitus neile, kellel tundub sinu silmis esialgu kõik olemas olevat.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga