Pidude lemmikud: TOP 10 kleiti Tiina Talumehe kollektsioonist ja minu trendikas kostüüm

Pidude lemmikud: TOP 10 kleiti Tiina Talumehe kollektsioonist ja minu trendikas kostüüm

Pidude hooaeg on täies tuules ja olen ka mina sellest hea hoo sisse saanud. Käisin hiljuti Tiina Talumehe moeetendust “Volver” vaatamas ja sain nii inspireerituks, et valisin välja mõned lemmikud kleidid, mis sobivad ideaalselt tänavust pimedat aega värskendama.

“Volver” on eesti keeles tagasitulek ning kollektsiooniga pöördus Tiina Talumees tagasi oma igipõlise lemmikteema juurde, viies külma tuule käest Hispaania lõunarannikule.

Must, valge ja punane on üks minu lemmikuid kooslusi. Eriti meeldib mulle kleidi sügav kaelus, lopsakad varrukad ning maskuliinne kaabu.
Ilus võrgu kasutus! Volangid ning võrk võivad kergesti kleidi viia hea ja halva maitse piirimaile, aga Tiina oma loomingus ei küündi sinna lähedale ka mitte!

Kollektsiooni rõhk on naisarheotüübil ehk kindlameelsel ja enesekindlal senjoriital, tema sügaval sisul ja kindlatel hoiakutel. Ta on matriarhaat, kes lahendab olukordi sisemise temperamendi ja elukestva naiseliku tarkusega.

Vallatu ja salapärane pliiatskleit sobib ka pisut minimalistlikuma joone austajale, kes tahaks mõnel õhtul välja näha keskmisest seksikam 😉

Ma fännan ka Tiina tikandeid – need näevad alati head ja maitsekad välja! Pärltikandis valminud nelgikujutis loob koos lopsakate varrukatega eriti naiseliku üldilme.
Araabiapärase mustriga kleit mõjub eriti šikilt koos kübaraga. Mugav lõige laseb kergelt liikuda ja ei pea muretsema, kui oled mõne burgeri pintslisse pistnud.
Ma olen viimasel ajal hakanud jumaldama läbipaistvaid kangaid. Selle kleidi juures on kõik tasakaalus – araabiastiilis muster ja mitte liiga suurelt puhvis varrukad. Keskkohta rõhutab metallikust vöö, mis võiks olla iga naise kapis käepärast.
Saatuslik senjoriita punanes on tõeline lõunamaise temperamendi kehastus. Seda kleiti kandes vaatab sinu poole terve maailm! Lopsakad volangid mõjuvad maitsekalt ja glamuurselt.
Minu selle hooaja lemmikud saavad selles kleidis kokku – läbikumav ja voogav must kangas, edevad litrid ning avar V-kaelus.
Aasta lõpu ball, presidendi aastapäeva vastuvõtt või mõni muu gala, mis vajab maani kleiti, on selle salapärase sillerdava kaunitariga muretu! Narmad, nelgitikand ja must litterkangas moodustavad imelise koosluse! Pean tõdema, et see on siiani kõige stiilsem ja ilusam galakleit, mida ma sel aastal näinud!
Seksikas ei pea olema paljastav! Figuuri rõhutava ballikleidi panevad särama teemantitega rikastatud ehted. Mulle väga meeldib ka stilistika detail läbikumavate mustade kinnaste näol.

Nüüd minust endast ka 🙂 Mul oli käsil päris tihe nädal ning käisin neljal õhtul väljas, soovides igal õhtul midagi uut ja ägedat kanda (jah, ma olen edev, üllatus-üllatus!) Olen juba pikka aega keelt limpsanud oma õe Caroline oranži ruudulise kostüümi järele, mis pärineb Perit Muuga loomingust. Ruudumuster ja erineva varjundiga oranžid toonid on sel aastal suurteks trendihittideks, seega otsustasin tema käest seda laenata. Kostüümid on üldse väga praktilised igapäevased kaaslased, lubades end osava stilistikaga muundada pidulikuks või igapäevaseks.

Kostüümi juurde sobitasin punased Aldo saapad, virsikukarva võrksukapüksid ning Danse Lente käekoti. Nägu raamivad Tom Fordi prillid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga