Punane vaip ja meelelahutusauhinnad

Punane vaip ja meelelahutusauhinnad

 17.mail toimus Tallinnas Salme kultuurikeskuses Kroonika Meelelahtusauhinnad 2017 gala, kus oli rõõm ka minul toimuvat jälgimas käia. Auhindu ise ma ei noppinud ning tavapärasel kombel mikrofoniga ka ringi ei jooksnud, sain lihtsalt seltskonda ja õhtut nautida.
 Otsus üritusele minna toimus mul sama päeva hommikul, seega oli kiiresti vaja mõelda, mida 60ndate stiilis peole selga panna. Õnneks päästis mul välja H&M, mille hiljutises Conscious Exclusive kollektsioonis (sealt soetaks omale ilmselt kõik rõivad, nii ilus tuli see kollektsioon) on ka see imeline kuldse ja hõbedaga kaunistatud ning vintage-hõnguline kollane kleit.
Proov tehtud ja see sobis kui valatult! Nüüd oli veel vaja aksessuaaride ja soengu peale mõelda.
 Julge lükkena astusin sisse Viru ringi juures asuvasse FashionHairi, mis on Tallinnas saanud minu kodusalongiks ning juukseid said kenasti 60ndate võtmes soenguks vormitud. Minu jaoks oli muidugi ülimalt harjumati kinniste juustega peole minna, aga mis seal ikka, ongi põnevam!
 Kõrva soetasin omale 7 euroga vintage-stiilis hõbedased kõrvarõngad ning kätte 9 eurot maksnud pidulikud kindad, mis mind ilmselt veel nii mõnedki aastad teenivad. Autentne kott ja kingad olid kapis juba ootel! Kuna olen juba mõnda aega üritanud areneda meigikunstis, siis seekord otsustasin näo omale ise pähe maalida. Kõige viimasemateks ilulemmikuteks on mul tume Make Up Store matt huulepulk ning nende valge puuder, mis ideaalselt meigi kinnitab.
Enne uksest väljumist avastasin, et ei tea, mida õlgadele panna! Õnneks päästis mu välja varasemalt Humana Vintage poest soetatud puhvis käistega sametjakk!
Ja et õhtu jooksul meel hea oleks, kulus minu vaba päev mõnulemiseks: enne üritust sai nautida vanniskäiku, kui maskid said peale nii keha, juuksed kui ka nägu. Hetkel on mu lemmikuteks orgaaniline sügavpuhastav Vestige Verdant näomask, Natura Siberica luksuslik Royal Body Scrub kehamask spa seeriast ja John Frieda fizz ease seeria juuksemask, mis kiharad mõnusalt pehmeks ja siledaks muudab.

One Reply to “Punane vaip ja meelelahutusauhinnad”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga