Perit Muuga kollektsiooni “Varjude sosinad” üllatusterohke moe-show

Perit Muuga kollektsiooni “Varjude sosinad” üllatusterohke moe-show

 Kolmapäeval, 16.novembril haarasin kaamera ja sammusin otse töölt Mustpeade maja poole, sest leppisin kodumaise moelooja Perit Muugaga kokku, et pildistan tema show’l, kollektsiooni “Varjude sosinad” esitlusel, saabujaid ja külalisi.
 Minu kaamera ette jäid fotoseina ees teiste seas lauljatar Mariliis Jõgeva ja stilist Anatoli Ein. Anatoli on tõeline eeskuju meestemoes ja näeb alati šikk välja.
 Kuna olen ka ise oma kappi nii mõningaid esemeid Perit Muuga kollektsioonidest hankinud, mõtlesin, et panen ka õhtul midagi tema loomingust selga. See mul siiski ei õnnestunud, sest pildistamise ajal ei saa väga hinnalises kleidis ilutseda, vaid on vaja tööd teha ja ringi joosta. Niisiis jäi valituks veebipoe kaudu soetatud kleit, mille avastasin sõbranna kapist.
 Live’i andis moe-showl lauljatar Laura Põldvere, kes tõi esile imelisi häälitsusi ja jättis külalistele mulje nagu oleks imedemaale või põnevasse filmi sattunud. Tema roheline ja sillerdav Muuga kleit oli ka tõeline pilgupüüdja.

Kollektsioon on seekord müstiline ja jäine. Lisaks lumiste piltidega kangastele on kasutatud läikivaid materjale, sillerdavaid litreid ja lumehelbeid. Sel korral on kollektsioonis lisaks kleitidele ka palju muid talviseks garderoobiks vajalikke riideid – mantleid, kasukaid, jakke, pükse ja seelikuid. Aksessuaaridena on kasutatud vöösid ja karvaseid mütse, kindaid ning muhve. Palju on talveks sobivaid mõnusaid villaseid ja puuvillaseid kangaid. Toonid on metsateemale kohaselt sügavad sinised, rohelised, mustad, valged ja hõbedased.
 Show algas tagasihoidlikumate talviste kleitidega, mis püüdsid minu pilku värvide ja lihtsusega.
 Viimasel ajal olen otsustanud, et musta värvi väga ei kanna ning ei lähe kaasa pimeda hooajaga, kus võimalik halli linnapilti ära sulanduda. Siiski meeldis mulle see kostüüm, kus pintsakul on praktiline kapuuts. Kuna ma mütse ei salli, siis oleks see igati yes-yes.
 See mantel hakkas silma ilusa värvi ja mõnusa pikkuse poolest. Huvitav valik on kolm nööpi.

 Mitmetel sügis-talvistel jakkidel-mantilitel oli selja peal kas näiteks lumehelves või lausa tiivad.
 See valge naiselik mantel sobib hästi punase vaiba kleidi peale. Muide, Perit Muuga on karusnaha ja loomade piinamise vastane.

 Kel soovi nunnuks ja pehmeks jääkaruks maskeeruda, siis see valik on ideaalne.
 Valged muhvid ja läki-läkid hoiavad käed ja pea soojas.
 Mul on hea meel, et Perit otsustas jätkata hundikollektsiooni liini ning tõi taas lavale kuulsad hundimustrid. Seekord oli asjasse kaasatud ka natukene arglik hunt-koer.

 Romantiline ja sillerdav

See helesinine kleit oli üks mu lemmikuid. Ilus muster ja värv jätavad õrna ja naiseliku mulje… ja need käised.

 Ma olen nõus, igasse sügisesse ja talve peaks mahtuma ka mõni litterkleit. Minu lemmik oli see must ja maani salapärane kaunitar.
 Kollektsiooni lõpukleidid olid minu jaoks täielikud üllatused – korralikult üle võlli ja muinasjutulised. Kohe hakkasid silma paljad õlad ja imeline sügisene värvitoon.
Show lõpp ja Perit Muuga ise, enda loomingus.
 Laura Põldvere moelaval ei kõndinud, esitas oma suurepärase live’i ära ja lahkus tagasihoidlikult.
Perit Muuga oma muusadega
 Lähivaade sellele imelisele värvile ja külluslikele käistele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga