Kohustuslik sügistalvine moeelement

Kohustuslik sügistalvine moeelement

Oi, kuidas mulle meeldivad igasugu šikid villased mantlid! Nendega on aga tihti üks üks oluline probleem – nad ei ole piisavalt ilmastikukindlad.

Arvestades sellega, kui palju sajab Eestis sügistalvisel perioodil taevast alla vihma, lörtsi, lund ja pussnuge, siis mingi hetk oli mul tõeline alla andmise tunne, haarasin kapist vaid vee- ja tuulekindla kerge parka ning kappasin sellega ringi. Minu olukord aga paranes tunduvalt, kui mu garderoobi lisandus uus põnev liige nimega chaperon.

Saage tuttavaks! See mõnus kapuuts, mis piltidel mu välimust täiendab on kodumaiselt brändilt B’MOR Studio. Tunnistan ausalt, et enne selle chaperoniga tutvumist ma isegi polnud mõelnud, et saan nii lihtsalt oma mantlite kandmise mure lahendada. Võin sellega julgelt mütsid ja sallid koju puhkama jätta ning nautida kapuutsi all tormi eest varjus olemist.

Tegemist on eriti nutika ja praktilise aksessuaariga. Sätin selle näiteks niisama jaki või sviitri peale õlgadele, aga eriti meeldib mulle seda kanda koos mantliga, millel pole ihaldatud kapuutsi. Panen ta mantli alla ning sätin chaperoni ilusti ümber kaela, et keha soojas oleks. Vihmase ja tuulise ilmaga olen samuti kaitstud, sest tugev villane kangas ei lase midagi läbi.

B´MOR Studio chaperonil on olemas ka taskud, kuhu peita näiteks pangakaart või sularaha ning seda saab koguni kahte pidi kanda. Valisin endale kahevärvilise kapuutsi, et seda vastavalt tujule ja riietusele kanda. Heledam ja erksam pool sobib alumiseks eriti hästi, tuues välja punased juuksed ja raamides kenasti nägu.

Pean tunnistama, et alguses tundus villane chaperon minu jaoks pisut liiga jäik ja karm, et õrna kaela naha vastas kanda, aga mingi hetk avastasin, et kangas mind siiski ei häiri ja kannan seda oma šikkide jakkide ja mantlitega mõnuga edasi.

Seega võin kokkuvõtvalt öelda, et see on kindlasti tuule ja vihma käes vaevleva villamantli fänni jaoks kohustuslik moeelement 😉 Tutvu B´MORi chaperonide valikuga lähemalt nende kodulehel SIIN.

Pildil kannan Cellbesi riideid, B´MOR chaperoni ning New Yorkerist skooritud kõhukotti.
Praegune päriselu…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga