Jätkusuutliku H&Mi moekollektsiooni Conscious Exclusive 2016 esitlus ja minu nopped

Jätkusuutliku H&Mi moekollektsiooni Conscious Exclusive 2016 esitlus ja minu nopped

Pariisis Louvre’is asuva Musée des Arts Décoratifs’iga koostöös sündis imekaunis kunstist kantud jätkusuutlik kollektsioon H&M Conscious Exclusive, mida sain Tallinna esitlusel ka mina kaemas käia, kaamera näpus. Toon teieni oma lemmikud vaated ja kaunimad palad.

Väike vahepõik maitsvatele snäkkidele, minu lemmik neist oli kitsejuustu ja peediga.

Need kõrvarõngad on muide valmistatud teksariidest ja näevad välja kvaliteetsed ja hinnalised! Vägev!

Uue Conscious Exclusive kollektsiooni loomisel tegi H&M väga tihedat koostööd muuseumiga, et leida inspiratsiooni erinevate ajastute moekogudest ning ka selliste kunstnike töödest nagu Gustave Moreau. Tulemusena teostunud glamuurne punase vaiba rõivaste valik on läbi imbunud ajaloo esteetilisest pärandist ning võlust.

Minu lemmik kleit kollekstioonist. Imekauni mustriga kuldne minikleit pisikese lõikega küljel sobib nii punasele vaibale kui kohtingule. Mmmm..ma ei tea, mis mul viimasel ajal kuldsete toonidega on, aga tahaks pidevalt kullasäraga kaetud olla. Päikeseline ja soe!
Täiskollektsioon, mille moodustavad rõivaesemed ja aksessuaarid naistele, jõuab 7. aprillil müügile 180 poodi üle maailma ning veebikauplusesse.
Et milliseid materjale uues kollektsioonis on kasutatud? Näiteks teksat, plastmassi ja klaasi!

Natukene külalisi ka, kellest enamuse moodustasid moeblogijad. Alati särava naeratusega blogija Kristjaana esitlust külastamas.

Blogija Kätriin uuest kollekstioonist vaimustumas
Sel hooajal pidi olema suur trend teksa igasuguses vormis. Sellise põneva disaini ja lisandiga jakki kannaks ka ise. Äge!

H&Mi showroomi kaunid valitsejannad ka ise uues kollekstioonis.

Kätriin vaimustus päikeseprillidest

Blogija Getri pisikese moehuvilise järeltulijaga

Mina loen regulaarselt (minu puhul regulaarselt on siis paar korda nädalas) kahte kodumaist moeblogi ning Helene on neist ühe autor. Äge stiil, I must say!
Tutvuge tema tegemistega lähemalt siin.

Blogija Aljona eristub konkreetse stiilijoone poolest, kandest tihti musta, valget, halli.

Helene ja peo hing Kostja, kes kähises nagu vana mees ja lasi mul end mõnuga kõrva tagant sügada. Hakka või koerainimeseks!

Ja lõpetuseks, snäkk musta leivaga! Eestipärane, kas pole?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga