Goodbye summer ehk pilguheit südasuvisele fotoseeriale

Goodbye summer ehk pilguheit südasuvisele fotoseeriale

Käes on 2. september ja aeg suvega hüvasti jätta. Teadagi on suvi minu lemmik aeg pildistamiseks ning pildiseeriad sünnivad mõnusa kergusega, liigselt ilma pärast pabistamata. Üks selline sündis juulikuus, kui pildistasin koolilõpukingitusena Kerttut.

Pildiseeria sündis koostöös Tiina Talumehe moestuudioga, kust modelli kaks outfit’i pärinevad ning meigikunstnik Katrin Sanglaga, kes kauni soengu ja meigi vormis. Tegime pildistamise kolmes osas, andes edasi kolme eri meeleolu ja stiili.

Esimeses osas kandis Kerttu moekat Tiina Talumehe pükstükki, mille ergas printmuster kindlalt kilomeetrite kaugusele paistab. Ma olen väga suur jumpsuit’ide fänn ja leian, et neid on jubemugav kanda, vormides neid stilistikaga pidulikuks või igapäevaseks. Tähtis on vaid, et see ilusti kehasse istuks.

See pükstükk pärineb kollektsioonist, mis on inspiratsiooni saanud 1970ndatest. Andsime rõivale veelgi enam vunki juurde, sobitades selle garaažidele soditud graffiti juurde.

Seeria teine osa on väga pidulik – Kerttu kannab plisseeritud seelikuosaga rohelist kleiti, mis tuules vallatult kaasa lehvib.

Kui rääkida modelli soengust, siis see on olnud selle suve suur trendihitt – sasitud juuksed nagu oleksid just ujumast tulnud ja kiharatel tuule käes kuivada lasknud.

Pildistamiseks valisime Maakri tänava hoovi, kus asub restoran Härg. Seal on selline mõnus suurlinna tunne ja vibe, soovitan üle vaadata, kes veel käinud pole. Muide, Härjas on head liharoad ka 😉

Kolmandaks teeks valisime casual-suuna. Kerttu kandis enda riideid ning kohaks valisime ühe mu lemmiku, Stockmanni kaubamaja ja Swissoteli vahel asuva ala, kus tooni annavad punased tellised. Hea lihtne, aga ilusa valgusega ruumikas koht.

Hoolimata sellest, kui väga ma värve armastan, pean ka mina tõdema, et üleni musta riietudes sünnib eriti šikk tulemus. Eriti tasub sel juhul panustada põnevatesse detailidesse, kvaliteetsetesse kangastesse ning kiiksuga aksessuaaridesse.

Suured tänud mind selle pildiseeria jaoks usaldamast, oli vahva ja inspireeriv! Kui tekkis ka huvi end nii üles pildistada, siis meisi@ameisiel.ee ootab kirju 😉

Modell: Kerttu Saks

Kleit ja pükstükk: Tiina Talumees Moestuudio

Meik ja soeng: Katrin Sangla

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga