FOTOD: suvised moenipid ehete valimiseks

FOTOD: suvised moenipid ehete valimiseks

Kes mind tunneb, see juba teab, et minu ehete kogu pole pisike. Sellest hoolimata on ajaga mu maitse arenenud lihvitumaks ja tean aina paremini, mida ehetelt ootan – kvaliteet ja isikupära on kohustuslikud. Niisiis lõin kampa Given by Grenardi ehtepoega, et ka teile mõningaid stiilisoovitusi jagada.

KULLA LUMMUS

KULD – See on miski, mis on minu silmis tõeline investeering. Neid saab julgelt pärandada põlvest põlve, kinkida kallitele inimestele ning nad ei kaota ajas oma väärtust. Milliseid siis valida? Juba mõnda aega on trendituuled pooldanud valge ja punase/kollase kulla omavahel miksimist. Nad kokku põimununa ühes ehtes on veel eriti teemas, aga miks mitte kaela laduda erinevas kullas kaelakeesid või sõrmustel omavahel mängelda lasta. Siinkohal soovitan valida ehteid, mida on kerge omavahel miksida ajast aega ning kasutada kuldehteid niiöelda baasehetena, mille kõrvale sobib toeks ka mõni veelgi edevam ja isikupärasem eksemplar. Lisaks meeldib mulle ka nö ehete kuhjamise stiil ehk mitmete minimalistliku disainiga kuldehete koos kandmine.

KARAKTERIGA SIGNATUURSTIIL

Signatuurehted on need, mis säravad ja paistavad juba kaugele, ilmestades kandja karakterit. Need on ehted, millel lasta üksi tähelepanu keskmes olla või mida võib koos tagasihoidlike, toetavate baasehetega koos kanda. See on see koht, kus lasta fantaasia valla ning valida endale just need ehted, mille poole vaadates süda kiiremini põksuma hakkab. Loomulikult võiks signatuurehe olla julge, pisut vallatu ning see, mis juba tähelepanuta ei jää. Siiski võiks ka nende puhul võtta endale pisut aega kaalumiseks, et olla kindel, et tegemist pole emotsiooniostuga ja seda ka hiljem kindlasti kannad.

NAISELIKUD PÄRLID

Kunagi olid pärlid pigem vanaemade pärusmaa ja nooremad hinged nende poole ei vaadanud. See kõik on õnneks juba mõnda aega möödanik ja nüüd on pärlid nooruslikud, suviselt mängulised ja sobivad kokku paljude asjadega. Mõningaid nippe? Vaata ebakorrapärase kujuga pärlite ning kiiksuga disainitud ehete suunas. Laena vanaemalt pärlikeed ning säti sinna juurde veel mitu kuld- või hõbeketti. Viimaks aga soovitan õrna ja naiselikku pärlit vastandada rokiliku või ametliku stiiliga. Kanna pärleid koos väikese musta kleidi, range pükskostüümi või nahast rõivastega ning võid olla kindel, et näed ajatult äge välja.

VÄRVILISTE KIVIKESTE MÄNG

Värviliste kividega kaunistatud hõbeehted on minu selle suve lemmikuks kujunenud ja seda kuidagi täiesti sujuvalt. Kõik algas sellest, kui Türgis reisil olles turult lilla kiviga hõbesõrmuse ostsin ning avastasin, et see sobib kokku ka teiste mu edevate sõrmustega. See on see koht, kus ma ütlen taas, et go crazy ning sobita julgelt omavahel värve kokku, kas täiendades oma erkasärvilist riietust või andes tagasihoidlikumale komplektile hoogu ja elevust juurde. Pooldan ka siin reeglit, et mida rohkem, seda uhkem! Muide, Given.ee lehel on praegu ka kõik värviliste kividega ehted -30%, seega tasub ennast pisut premeerida, rahakotti liigselt koormamata 😉

Loodan, et suutsin sind inspireerida ning said siit ideid juurde, mida kanda terrassipeol, tööl käies, päevitades või pulma külastades. Soovitusi jagan ka Instagrami kontol, seega tasub aeg-ajalt sinna piiluda. Seniks aga, suured tänud Giveni vahvatele naistele toreda koostöö eest ning kohtume juba järgmises postituses 🙂

Fotod: Kaupo Tammiste. Kleidid (ülevalt alla): Hanna Korsar, Humana Vintage, Guess ja Brand NO.8.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga