Ehtebrändi Nomination Italy pidustused ja minu disainitud käeehe

Ehtebrändi Nomination Italy pidustused ja minu disainitud käeehe

Imeline ehtebränd Nomination Italy tähistas glamuurselt 30.juubelit ning õnnetus ka mul sellest vahvast sündmusest osa saada, vahuveini mekkida ning ise kokku panna ehe, mis peegeldab minu eelistusi ja maitset.
Ühel positiivsust täis päeval seadsin sammud Solarise Goldtime’i kauplusesse ning lasin fantaasial lennata. Minu armastus ehete vastu on piiritu ning kuna ma eelmise käeehte Bella la vita sloganiga kinkisin armsale inimesele ära, siis oli mul vaja enda maitse järele uut disainima hakata.
Ütlen ausalt, et ülesanne oma eelistuste järele ehe kokku panna oli paras pähkel, kuna valik Nominationi letis on väga suur ja ilus. Ma võiks sealt rahumeeli vähemalt kümne erineva keega minema kõndida ja neid kõiki kanda ja fännata!
Nominationi ehteid on eriti mõnus kanda just mitmekesi korraga ning nii mõnelgi naisel on neist koos korralik kogu. Lisaks leiavad ka meesterahvad omale meelepärase valiku, ei keerle elu vaid edevate naiste ümber 😉

Kas tunnete ära minu käe?

Kui rääkida trendidest, siis on sel sügisel ja talvel eriti näha sära, tähekesi ja inglitiibu. Nominationil on väljas uus kollektsioon, millest mind köitis enim sillerdavate tähekeste komplekt, et pimedas talveõhtus särada nagu täht taevas. Valikust leiab hea hinnaga nii sõrmuseid, kaelakeesid kui kõrvarõngaid, mida kanda kas või igapäevaselt.

 

Ja siin ta on! Käeehe, mis on kokku pandud minu maitse ja silma järele! Seda koju kaasa ma ei haaranud ning kui sul tekkis seda lugedes siin huvi, siis saab selle omale Goldtime’i poest Solarisest soetada. Kuna ma armastan värve, rikastasin selle erinevate kivikestega, mille vahel liigub ja kiigub hõbedane suve ja vabadust meenutav kimalane. Kuidas mu valik meeldib?
Valmis aktiivseks nädalvahetuseks! Viimasel ajal olen ma hakanud aina rohkem armastama valgeid t-särke ja hõbeda läiget. Olen uskunud, et kuldne annab nahatoonile rohkem soojust ja vähendab kahvatut jumet, aga sel sügisel liigun ma jaheda tooni rütmis. Sellele aitab kaasa muide ka hea jumestus. Kannan pildil hõbedasi Bianco saapaid, mis on jalas mugavamad kui välja näevad, H&Mi hõbepükse ning Tally Weijli valget lemmiksärki, mille soetasin Lasnamäe Centrumist. Aksessuaarid pärinevad Nomination italy valikust.
Armas naiskond Nomination Italy pidustustel:
Mina jalutasin poest minema kuldse kaelaehtega, mida kaunistavad sillerdavad taevatähed.

 

Nominationi taevatähtede kollektsioon kannab nime Stella ja miks mitte miksida omavahel erineva tooniga metalli nagu pildil on käevõrusid esitletud.
Ilus elu! Jah, vahel on tuju sünge ja päev kisub rappa. Kui hetk lubab, lohutan end mõne kauni ehtega ja veedan aega kallite sõpradega, kes aitavad kõike näha positiivselt või läbi kerge iroonilise huumori. Mis kõige tähtsam, sõbrad usuvad sinusse ja sinu tegemistesse!
Väike stiilinäide käevõrudest ja talvevalikus olevatest kaunistustest.
Fotod: Erlend Štaub ja Nomination Italy

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga